Domki modulowe

HeboHekim (Ozge Yapi) będąc jedną z pierwszych marek, która na myśl przychodzi jako Dom z prefabrykatów, kontynuuje swoją rolę pioniera w branży dzięki inwestycjom technologicznym. Unikalny system oparty na technologiach.

HeboHekim  (Ozge Yapi) nadal oferuje swoim klientom jakość, stylowe wzory, bezpieczeństwo, rozsądne ceny i gwarancją Hebo od ponad 20 lat. Koncepcja prefabrykowanego domu Hebo jest popularna nie tylko w granicach Turcji, ale także w około 90 krajach na całym świecie. Takie kraje jak Belgia, Holandia, Francja, zwracają najwyższą uwagę na jakość i bezpieczeństwo, co i gwarantuje marka Hebo.

Zalety domów prefabrykowanych

  • Jakość
  • Gwarancja najlepszej ceny
  • Eleganckie wzory
  • Szybkość produkcji
  • Serwis

Nasza jakość

Ponieważ metalowe części stalowe są przykręcane do systemu ocynkowanego, konstrukcje mają bardzo długą żywotność. Wewnętrzne i zewnętrzne materiały okładzinowe stosowane w domach prefabrykowanych wykonane są z Fibercementu, który jest również objęty gwarancją Hebo, który posiada wszelkiego rodzaju atesty ognioodporne i higieniczne. W wyniku inwestycji Hebo w linie maszyn systemowych oszczędza to czas produkcji, co przekłada się na znaczne korzyści cenowe dla naszych klientów. Technologia, której używa Hebo, pozwala nie tylko oferować najtańsze ceny, ale także pozwala zmniejszyć wystąpienie błędów produkcyjnych w prawie do "0", dzięki czemu nasi klienci mogą bezpieczniej żyć w swoich domach.

Czas realizacji

Czas realizacji wynosi średnio 20-30 dni od daty przyjęcia zamówienia.

Montaż

Montaż nie wliczony w wartość zestawu. Cena montażu wyliczana indywidualnie.

Gwarancja

Gwarancja od producenta - 1 rok

Projektowanie

Projektowanie domków modułowych jest wykonywane zgodnie waszych zaleceń. Jesteśmy w stanie zaprojektować dom zgodnie waszego projektu -- nie ma ograniczenia w m2, ilości pokoi lub piętr.
Poniżej przykłady gotowych projektów.

Filmy prezentacyjne

Hebo(Hekim) i Karmod

Domki szkieletowe

Specyfikacja w formacie PDF

Domki modułowe

Specyfikacja w formacie PDF

Domek 27m2 (20,5m2 + 6,5m2 taras)

Parterowy budynek bez pozwolenia na budowę (WC, umywalka, prysznic i zmywarka w cenie)

Domek 37m2 (32,5m2 + 4,5m2 taras)

Parterowy budynek bez pozwolenia na budowę (WC, umywalka, prysznic i zmywarka w cenie)

Domek 47m2