Kontenery Karmod

Jako polski dystrybutor kontenerów marki Karmod i Hebo (Hekim) jesteśmy w stanie zapewniać naszym klientom najlepsze, nowoczesne rozwiązania. Chociaż powszechnie kojarzy się je z placami budowy, kontenery wykorzystywane są w wielu branżach i dziedzinach życia. Mogą służyć jako elementy infrastruktury miejskiej, obiekty sanitarne i toalety, biura oraz innego rodzaju miejsca pracy czy nawet domy mieszkalne.

Zalety kontenerów


Ich rosnąca popularność wynika z faktu, że są bardzo praktyczne. Wystarczy złożyć zamówienie i nie trzeba się już niczym martwić. Dostarczamy pełny komplet części, które montujemy na miejscu wyznaczanym przez klienta. W efekcie wszystko przebiegania sprawnie i bezproblemowo. Ponadto, obiekty wznoszone z kontenerów są modułowe, dzięki czemu mogą mieć formę dostosowaną do konkretnych potrzeb danego klienta.

Kontenery jako miejsce do pracy


Niezależnie od tego, czy potrzebujesz miejsca, które będzie pełnić funkcję stałego czy tymczasowego biura, miejsca, którym pracownicy mogą ogrzać się i odpocząć czy przestrzeni, w której podejmiesz klientów. Kontener z pewnością będzie w stanie sprostać wszystkim potrzebom i można z niego korzystać bardzo szybko. Całość jest skręcana na śruby, dzięki czemu w razie potrzeby może być zdemontowana i przetransportowana w inne miejsce.

Kontenery mieszkalne


Marzysz o własnym domu, ale zniechęcasz się, gdy myślisz o długotrwałym procesie budowy? Nasze modułowe konstrukcje będą perfekcyjnym rozwiązaniem! Z nami możesz cieszyć się domem postawionym w jeden dzień. Konstrukcja może być zaprojektowana zgodnie z potrzebami klienta i być zarówno parterowa, jak i piętrowa. Dzięki temu, że ściany są ocieplone, wewnątrz bez problemu można utrzymać komfortową temperaturę, niezależnie od pory roku. Jeśli chcesz postawić domek letniskowy na swojej działce rekreacyjnej, kontener również perfekcyjnie się sprawdzi.

Kontenery w zabudowie miejskiej


W przestrzeni miejskiej również sprawdzają się tego typu konstrukcje. Mogą służyć jako toalety publiczne i nie tylko. Można wykorzystywać je także jako kioski, stróżówki, punkty informacji turystycznej i nie tylko. Ich design sprawia, że świetnie się prezentują i perfekcyjnie wpasowują w otoczenie.

Zachęcamy do kontaktu


W swojej pracy korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań pochodzących od znanego producenta HeboPol. Oferowane przez nas systemy pozwalają na szybki montaż oraz stworzenie konstrukcji dostosowanej do potrzeb klienta. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, którzy każdą realizację przeprowadzają szybko i bezproblemowo.